KONST / Litografier / Färglitografi 17537083
nr 1753 7083
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 77/360, sjöbodar. Färglitografi, bildmått: 24x48 cm, yttermått inklusive ram: 38x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:50:09
18/1 20:26:05
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson